Pre študentov

Hľadáte možnosť, ako zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce? Uvítali by ste tiež praktické vzdelanie a zároveň potrebujete zarábať, aby ste neprerušili štúdium? V Broker Consulting všetky požiadavky spojíte dokopy, pretože sa môžete stať súčasťou študentského programu, v ktorom získate:

  • individuálny pracovný rozvrh
  • nastavenie vlastného tempa postupu
  • základný vzdelávací systém v hodnote viac ako 2 000 €

Prax

Pri práci v našej spoločnosti Broker Consulting získate praktické vzdelanie a hlavne praktické skúsenosti v oblasti financií, obchodného jednania, manžerskych zručností a základov podnikania. Prax sa pre vás stane prostriedkom k zaujímavým príjmom. Tí najlepší z vás zostanú po ukončení štúdia a spoja svoju životnú kariéru s nami.

Príjem

Študenti si našu spoločnosť vyberajú pretože ich neznevýhodňuje pre ich neskúsenosť. Mladí ľudia majú obrovský potenciál. Cítime, ako je dôležité objaviť ich talent a nechať ho rásť. Naši spolupracovníci – študenti si môžu život zariadiť podľa svojich požiadaviek. Na nadštandardné príjmy v Broker Consulting siahajú aj študenti. Využite svoju šancu.

Čas na štúdium

Štúdium podporujeme. Práve finančná nezávislosť na ďalších osobách umožňuje študovať vlastným tempom, z vlastného presvedčenia a dobrovoľne.

Kariéra

Kariéra ukazuje cestu, ktorou môžete ísť. Pravidlá sú rovnaké a platia pre všetkých. Na povýšenie u nás nemá vplyv subjektívne hodnotenie nadriadených spolupracovníkov. Výsledný postup záleží len na vás. Kariérny postup vám umožní po čase splniť si vaše podnikateľské ambície.

Výberové konanie

Ako uchádzači o prácu v Broker Consulting prejdete výberovým konaním a následne niekoľko denným zapracovaním. Uspieť nie je ľahké, ale neznevýhodňujeme študentov. Naopak. Rozhodujú vaše schopnosti, postoje a motivácia, nie v životopise uvedený počet rokov praxe.