Špičkové zázemie pre vašu prácu

Sme nenapraviteľní nadšenci pre technológie a vynakladáme na ich vývoj desiatky miliónov ročne, čo si môžeme dovoliť vďaka našej veľkosti. Naše technológie sa jednoducho ovládajú a vyhovujú ľuďom každej vekovej kategórie.

Ako prví podpisujeme dokumenty na iPade

Ako jediný na trhu máme k dispozícii technológiu BioSign, ktorá nám umožňuje s klientmi podpisovať a vyplňovať dokumenty či zmluvy na iPade.

Aplikácia BROK

BROK je naša kľúčová aplikácia pre iPad. Čo do nej s klientmi zadáte, to sa prepisuje do všetkých ďalších systémov. S jeho pomocou dokážeme finančné plánovanie a reality prezentovať interaktívne a zrozumiteľne pre každého.

ONLINE dojednávanie zmlúv

Prostredníctvom ONLINE kalkulačky veľmi rýchlo porovnáte možnosti na trhu a doručíte klientovi perfektný výsledok. Realitný softwér spracúva realitné ponuky a dopyty našich klientov. Umožňuje taktiež riadiť celú realitnú transakciu bezpečne a prináša aj nových klientov.
Exkluzívne produkty
Len v Broker Consulting máte k dispozícii exkluzívne produkty, ktoré nikde inde klienti nemôžu dojednať – OK Double a OK Smart ETF.

Tím, na ktorý sa môžete obrátiť

Viete, čoho sa ľudia pri vstupe do nášho odboru obávajú? Toho, že sa v nových oblastiach nezorientujú. Je jasné, že na konzultantov aj manažérov sú dnes kladené vysoké odborné nároky. A preto máme v Broker Consulting tím, na ktorý sa môžete vždy obrátiť. Poskytujeme analytický, odborný, administratívny a právny servis. Starostlivo sledujeme platnú legislatívu a implementujeme ju do bežnej praxe. Pre klientov predstavujeme istotu, že sa majú na koho obrátiť a že za poskytnutou službou vždy stojí silná značka Broker Consulting. Sme taktiež členom AFISP asociácie finančných sprostredkovateľov, kde sledujeme a pripomienkujeme vývoj legislatívy. Pre našich spolupracovníkov to znamená prístup k dôležitým informáciám v dostatočnom predstihu.