Nový koncept spolupráce Home Credit a Broker Consulting.

Nový koncept spolupráce spoločností Home Credit a Broker Consulting sa rysoval už dlhšiu dobu. Jej reálny začiatok bol možný až v týchto dňoch, kedy sa mohli otvoriť obchodné centrá a zároveň boli dokončené všetky prípravné práce na 11 finančných centrách Home Credit.  Ako prví mohli začať využívať OK Realitné služby Broker Consulting, a.s. návštevníci finančného centra Home Credit v obchodnom centre Cassovia v Košiciach. Ide o úplne nový koncept spolupráce založenej na poskytovaní finančných a realitných služieb spolu. Ku dnešnému dňu je pripravených ďalších 10 finančných centier v rámci Slovenska, na ktorých klienti získajú riešenia na mieru z oblasti financií a realít.

Návštevníci obchodných centier budú mať jedinečnú príležitosť dozvedieť sa o možnostiach vlastného bývania, o developerských projektoch či zaujímavých VIP projektoch. Tieto služby im budú poskytovať naprieč celým Slovenskom profesionálni finanční a realitní konzultanti Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2006. Unikátnym spôsobom prepojila svet financií so svetom realít. „Chceme klientom poskytnúť dokonalé OK Realitné služby, povedal Július Rusňák, generálny riaditeľ Broker Consulting, a.s. Prinášame ľuďom komplexnosť poskytovaných služieb a  kvalitu, pretože spokojnosť klientov je pre nás najdôležitejšim parametrom.“

Konzultanti Broker Consulting budú sprevádzať  klienta od začiatku až do konca v procese kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Zároveň pripravia individuálnu ponuku s najvýhodnejšími podmienkami pre  financovanie vlastného bývania a pomôžu pri refinancovaní úverov.

Home Credit prevádzkuje 11 finančných centier na Slovensku a ich návštevnosť je dlhodobo vysoká. „Rozhodli sme sa využiť potenciál rastu klientov pre poskytovanie finančných aj realitných služieb na jednom mieste, uvádza Igor Marko, obchodný riaditeľ Home Credit pre tretie strany. Veríme, že klienti u nás nájdu špičkové produkty a služby sprevádzané prvotriednym osobným servisom excelentných konzultantov.“  

V každom finančnom centre Home Credit  je prezentovaná vzájomná spolupráca  s Broker Consulting označením, ktoré klienti uvidia na prvý pohľad a  budú im tak poskytnuté  finančné a realitné služby na jednom mieste.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo otázky, neváhajte ozvať sa na info@bcas.sk

Zdroj SITA: https://www.prservis.sk/novy-koncept-financnych-centier-home-credit/