OK Double – lacné životné poistenie

S produktom OK Double môžete využívať lacnú ochranu pre prípad smrti a invalidity.

Lacné životné poistenie

S produktom OK Double môžete využívať lacnú ochranu pre prípad smrti a invalidity.

Napríklad v 25 rokoch iba za 5,75 Eur** mesačne. A v 30 rokoch? Vystačíte iba s 8,53 Eur* mesačne. Pritom bežne v súčasných produktoch stojí podobná ochrana 13,79 Eur mesačne.

Čo nám umožňuje ponúknuť poistenie za najlepšie ceny na trhu? Kľúčovým dôvodom je, že ide o revolučný koncept skupinového poistenia pripraveného na základe trojstrannej dohody zo spoľahlivými zahraničnými partnermi – nemeckou poisťovňou myLife a francúzskou zaisťovňou SCOR.

Revolučný model

Produkt OK Double je založený na revolučnom koncepte skupinového poistenia. Ako to presne funguje?

Poistníkom je spoločnosť Broker Consulting, ktorá taktiež zabezpečuje efektívnu správu časti poistenia. Vďaka tomu sa znižujú zvyčajné prevádzkové náklady, ktoré zvyšujú cenu poistenia a vy šetríte peniaze.

Model skupinových poistení funguje už veľa rokov napríklad pri flotilovom poistení automobilov. Odvahu priviesť ju v tejto podobe do sveta životného poistenia však našla ako prvá spoločnosť Broker Consulting.

Jednoduchá administratíva

Ako môžete začať využívať benefity nového OK Double? Pre prihlásenie sa do poistenia Vám stačí jednoduchý formulár vo formáte A4. Ľudia do veku 51 rokov získajú poistenie až do 80 000 Eur bez nutnosti vyplňovať rozsiahleho zdravotného dotazníka a to i v prípade, ak vaše zdravie nie je stopercentné***. Ľudia nad 51 rokov sa môžu poistiť za rovnakých podmienok do 40 000 Eur. Špičkovú poistnú ochranu môžete dojednať v štyroch variantoch:

  • Poistenie pre prípad smrti
  • Poistenie pre prípad smrti a invalidity od 70%
  • Poistenie pre prípad smrti následkom úrazu a invalidity od 70% následkom úrazu
  • Poistenie pre prípad invalidity od 70% s plnením 20% v prípade smrti

V OK Double môžete byť poistený až do 200 000 Eur. Stačí si zvoliť variantu a ihneď začať využívať produkt OK Double. S výberom vhodnej varianty Vám pomôže finančný konzultant Broker Consulting.

 

Čakanie je na konci

Na poistenie s parametrami, ktorými disponuje OK Double, čakali finanční konzultanti a ich klienti už niekoľko rokov. Teraz sa môžu spoľahnúť na riešenie od Broker Consulting, vďaka ktorému majú dostupné dostatočne vysoké poistenie, ktoré zodpovedá ich skutočným potrebám a pravidlám súčasného finančného plánovania. Konečne sú cenovo dostupné aj sumy v státisícoch Eur. Vďaka tomu si môžete užívať istotu Vášho životného štandardu, alebo „byť v kľude“ napríklad so splácaním hypotéky.

* Zaisťovňa: Jednoducho by sa dalo povedať, že zaisťovňa je poisťovňa poisťovni. Poisťovne sa musia čiastočne zaisťovať aj zo zákona. Pokiaľ zaisťovňa poskytuje poisťovni svoje služby efektívne, môže byť poistenie pre klientov výrazne lacnejšie.
**Poistné za poistenie OK Double sa zvyšuje v päťročných intervaloch v závislosti na aktuálnom veku poisteného a dojednanom rozsahu poistného krytia.
***Konkrétny rozsiahly zoznam prijateľných zdravotných komplikácií je k dispozícii u finančného konzultanta.