Aktívne hľadáme kupujúceho

Vyberieme individuálnu predajnú stratégiu

Komu je nehnuteľnosť určená? Prečo by mala kupujúceho zaujať? Kde a ako oslovíme potenciálnych záujemcov? Kde sa nehnuteľnosť nesmie objaviť, aby nestratila na atraktivite? Ako ju uvedieme na trh, keď prvých pár týždňov je rozhodujúcich? Stratégia má obrovský význam.

Zvolíme efektívne inzertné médiá

Využívame najnavštevovanejšie inzertné portály, ale v našom portfóliu nájdete aj špecializované menšie inzerujúce médiá. Niektoré nehnuteľnosti potrebujú silnú inzerciu. Iné vyžadujú naopak rozvážny prístup, ktorý podčiarkuje exkluzivitu nehnuteľnosti pre danú cieľovú skupinu kupujúcich.

Call Centrum 24 hodín denne

Podľa našich skúseností vola tretina záujemcov po 17. hodine. Naše call centrum funguje 24 hodín denne a neprichádzame tak o záujemcov.

Oslovíme investorov

Disponujeme databázou investorov a dopytujúcich sa klientov. Tí sa o vašej nehnuteľnosti dozvedia vďaka našim vyspelým technológiám úplne automaticky. K obchodu tak môže dôjsť ešte skôr, ako sa vaša nehnuteľnosť objaví v inzercii. Týmto spôsobom sme predali nielen nehnuteľnosti, ale aj developerské projekty.

400 konzultantov a desiatky kancelárií

Spolupráca s Broker Consulting vám umožňuje využiť úplne exkluzívny nástroj, ktorý nikde inde nenájdete. Vašu nehnuteľnosť ponúkne potenciálnym kupujúcim alebo nájomníkom asi 400 finančných konzultantov a spolu s nimi taktiež desiatky kancelárií po celej republike, čo výrazne zvyšuje šancu na úspech.

Profesionálne uskutočníme obhliadku so záujemcami

Pripravíme spôsob, ako záujemcov nehnuteľnosť prezentovať nielen cez inzerciu, ale taktiež aj na osobných stretnutiach. Psychológia predaja, zisťovanie spätnej väzby a emócií, profesionálna prezentácia, skúsenosti a nadhľad. To všetko môžete využiť s našim konzultantom.