Zatraktívnime nehnuteľnosť

Homestaging

Pred tým, než začneme nehnuteľnosť ponúkať kupujúcim, poradíme vám, ako byť či dom určený na predaj čo najlepšie pripraviť (homestaging). Nehnuteľnosť upravíme tak, aby si kupujúci dokázal predstaviť, že si splní svoje sny o bývaní a v nehnuteľnosti nájde miesto pre svoj životný štýl.

Profesionálne fotografie

Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotíme, aby sme ju mohli ukázať záujemcom v tom najlepšom svetle ale zároveň, aby to bol reálny obraz. Každá nehnuteľnosť má totiž svoje kladné aj záporné stránky. Kombinácia profesionálnych fotografií a homestagingu až trojnásobne zdvíha šancu zaujať solventného kupujúceho.

Energetické certifikáty

Pri predaji nehnuteľnosti potrebujete energetický certifikát. Z dôsledne vyhotovených energetických certifikátov je možné posúdiť, či budova spĺňa minimálne požiadavky na energetickú hospodárnosť. Samozrejmou súčasťou certifikátov by mal byť aj odporúčaný súbor opatrení, ako možno zlepšiť jej stavebné konštrukcie a systémy vykurovania, prípravy teplej vody, vetrania, klimatizácie a osvetlenia. Vybrali sme pre Vás partnera, ktorý energetický certifikát dôsledne vyhotoví a ušetrí vám starosti pri získavaní podkladov.

Rozdiel medzi profesionálnou a neprofesionálnou prezentáciou

Prezentácia vašej nehnuteľnosti musí zaujať najmä po emočnej stránke. Ľudia sa rozhodujú na základe emócií a logické uvažovanie zohráva menšiu úlohu. Čo to znamená? Už na prvý pohľad si záujemca musí vašu nehnuteľnosť zapamätať a obľúbiť. Nezastupiteľnú úlohu v tomto zohrávajú fotografie nehnuteľnosti.
Otestovali sme, ako ľudia reagujú na rovnakú nehnuteľnosť prezentovanú v rôznej kvalite. Ukázali sme respondentom profesionálnu a neprofesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti. Respondenti následne odpovedali na otázky: za akú cenu by ste si túto nehnuteľnosť kúpili? A Mali by ste záujem ísť si pozrieť nehnuteľnosť? Výsledky ukázali, že spôsob prezentácie má podstatný vplyv na predaj a chuť ľudí ísť si nehnuteľnosť pozrieť.